Firma Handlowa "GARDEN"


Firma Handlowa "GARDEN" zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową szeroko rozumianych artykułów do produkcji sadowniczej i rolno – ogrodniczej. W swojej ofercie posiadamy m.in: pełny asortyment środków ochrony roślin i nawozów, nasiona warzyw, artykuły do produkcji rolniczej i sadowniczej, materiały budowlane i węgiel.

Oferujemy także opryskiwacze rolnicze i sadownicze oraz kosiarki sadownicze. Firma "GARDEN" powstała w lutym 2005 roku. Założycielem firmy jest Robert Węgrzyn wywodzący się z rodziny sadowniczej. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Dąbie w gminie Raciechowice, województwo małopolskie.

Jest to region znany z sadownictwa, głównie produkcja jabłek. Rozpoczęliśmy działalność w niewielkim sklepie sprzedając tylko środki ochrony roślin a z upływem lat przy sklepie stanęły nowe magazyny i hale służące do zmagazynowania dużej ilości towarów oraz poszerzył się asortyment towarów o nasiona, nawozy, akcesoria sadownicze, materiały budowlane a nawet opał.

Firma prowadzi zarówno sprzedaż detaliczną w w/w sklepie jak i hurtową zaopatrując duże, średnie i małe gospodarstwa oraz inne firmy i grupy producenckie. Firma "GARDEN" jest znana na rynku małopolskim z solidności i z konkurencyjności. Wyrazem tego jest coraz większa liczba naszych klientów.